EN|RU|UK
 Політика України
  5504  21
Матеріали за темою:

 "Укроборонпром" передасть 30 підприємств Фонду держмайна

Наглядова рада "Укроборонпрому" підтримала пропозицію керівництва Концерну передати деякі підприємства-учасники в сферу управління Фонду державного майна України (ФДМУ).

Таке рішення було озвучено під час зустрічі керівництва та Наглядової ради "Укроборонпрому" з представниками Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт держконцерну.

Йдеться про близько 30 підприємств, які не мають активного виробничого циклу, не залучені до виробництва військової продукції та виконання стратегічних завдань у оборонній сфері.

"На підставі проведеного аналізу діяльності учасників "Укроборонпрому" визначено групу підприємств, основне виробництво яких на сьогодні - це цивільна продукція. Вони належать до складу Концерну, однак не задіяні у виробництві ОВТ. Було б логічним передати такі підприємства в управління Фонду держмайна, який має ефективніші механізми для їхнього фінансового оздоровлення, або ж для приватизації", - зазначив генеральний директор "Укроборонпрому" Павло Букін.

Зі свого боку Наглядова рада Концерну підтримала таку пропозицію та вважає, що вона є раціональною. На думку Голови Наглядової ради Михайла Згуровського, передача в управління ФДМУ окремих підприємств дозволить їм сконцентруватися на цивільному виробництві та бути ефективними за межами оборонно-промислового комплексу.

Крім того, крок у реформуванні "Укроборонпрому" - структурна реорганізація управлінської ланки Концерну, яку мають завершити до 3 липня 2018 року, та корпоратизація його підприємств. Очікується, що входження інвестицій у підприємства збільшить їхні виробничі потужності. Водночас в "Укроборонпромі" наголошують на важливості локалізації виробництв на території України.

Учасники наради також обговорили питання діяльності новостворених кластерів - груп підприємств, які близькі за своєю спеціалізацією. Наразі таких створено п’ять: авіаційний, бронетанковий, суднобудівний, радіолокаційний і кластер точного озброєння. У Концерні переконані, що кластери посилять координацію роботи окремих підприємств, дозволять ефективніше використовувати їхні технологічні можливості та ресурси для виконання складних комплексних завдань з виробництва, модернізації та ремонту ОВТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072640
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору