EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  16996  79
Матеріали за темою:

 ВАС має побороти корупцію, яка загрожує національній безпеці, процвітанню та демократичному розвитку України, - Держдеп США

Сполучені Штати високо оцінили і висловили вдячність Україні за ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд.

"Сполучені Штати висловлюють вдячність Україні за ухвалення закону про створення незалежного суду з боротьби з корупцією. У такий спосіб Україна зробила важливий крок на шляху до досягнення європейського майбутнього, якого її народ вимагав під час Революції Гідності", - написала спікер Держдепу США Хізер Ноєрт у Twitter , передає Цензор.НЕТ.

ВАС має побороти корупцію, яка загрожує національній безпеці, процвітанню та демократичному розвитку України, - Держдеп США 01

У повідомленні на сайті Держдепу зазначається, що Сполучені Штати високо оцінюють ухвалення Україною закону про створення незалежного Антикорупційного суду. "Ми були раді бачити, що цей важливий законопроект пройшов із широкою підтримкою у Верховній Раді. Ми вітаємо заяву Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду. Вона і президент Порошенко домовилися про те, що Рада має швидко внести поправки до закону, щоб пропонований суд зміг розглядати всі справи, що перебувають під його юрисдикцією, включно з наявними випадками корупції, і затвердити додаткове законодавство для офіційного створення суду. Ці кроки дозволять суду допомогти побороти корупцію, яка загрожує національній безпеці, процвітанню та демократичному розвитку України.

Нагадаємо, 19 червня Міжнародний валютний фонд заявив, що вітає ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд, але звертає увагу на необхідність якнайшвидшого внесення поправок, які гарантуватимуть суду можливість розглядати всі справи його юрисдикції, включно з апеляціями щодо релевантних рішень судів першої інстанції. Посли країн G7 вітають позитивну оцінку МВФ про прогрес у питанні Вищого антикорупційного суду і чекають імплементації.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072639
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору