EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  65451  337

 Рева: За рік реальні доходи населення зросли на 19,1%

Заробітні плати і пенсії українців продовжують зростати, а зростання цін почало сповільнюватися.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі "112 Україна".

"Є показник зростання заробітної плати на 37% порівняно з минулим роком. Тобто в 2017 року заробітна плата зросла на 37% порівняно з 2016 роком", - зазначив він.

Зростання торкнулося не тільки номінальних зарплат, але й реальних, підкреслив міністр.

"Статистика говорить, що, за винятком індексу інфляції, реальні доходи населення зросли на 19,1%. Це не так багато, як нам би хотілося, але це вперше за 3 роки. Тобто якщо ця тенденція збережеться ще кілька років поспіль, люди почнуть відчувати, що ситуація змінюється. За перші 5 місяців, я кажу про реальну зарплату, не номінальну, номінальна зросла на 31% за 5 місяців, а що стосується реальної - майже на 11%", - підкреслив Рева.

Виросли і пенсії, адже у зв'язку із зростанням зарплат збільшилися майже на 50 млрд гривень доходи Пенсійного фонду. Середні пенсії в Україні виросли на 37%.

Водночас знизилися темпи зростання цін. Міністр висловив сподівання, що на поточний момент ціни досягли свого максимуму без державного впливу на них.

"І далі, якщо ми будемо проводити політику випереджального зростання заробітних плат і пенсій, то розрив між темпами зростання цін і зарплат та пенсій буде високим, і добробут людей почне поліпшуватися", - сказав Рева.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072636
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору