EN|RU|UK
 Політика України
  957  1

 Уряд ухвалив призначення членів наглядової ради "Укрзалізниці"

Кабінет Міністрів України затвердив кандидатури членів Наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця".

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це на брифінгу повідомив міністр КМУ Олександр Саєнко.

За його словами, уряд розробив якісно нову процедуру відбору менеджменту до наглядової ради державних підприємств. Крім того, раніше був переформатований номінаційний комітет, до якого ввійшли представники Мінекономіки, Мінфіну та міжнародні партнери.

"До роботи в номінаційному комітеті було притягнуто професійного рекрутера. І сам процес став якісним і прозорим. Сьогодні маю честь повідомити про те, що уряд схвалив перше рішення оновленого номінаційного комітету. Уряд схвалив призначення членів наглядової ради ПАТ"Укрзалізниця", - сказав він.

Саєнко повідомив, що до складу Наглядової ради "Укрзалізниці" як незалежні члени ввійшли: Андерс Ослунд - старший член Атлантичної ради США і член ради East Capital з багаторічним досвідом роботи головою правління Bank of Finland Inst. of Transition, який також є професором Школи дипломатичної служби Едмунда А. Волша; Шевки Анжунер - відомий європейський фінансист із багаторічним досвідом управління в різних сферах, який протягом останніх п'яти років очолював представництво ЄБРР в Україні. Під його керівництвом було реалізовано значну кількість інфраструктурних та енергетичних проектів в Україні; Крістіан Кун, один із кращих європейських управлінців у сфері інфраструктури та залізничного транспорту, який є членом Наглядової ради Литовських залізниць, членом ради директорів Казахстанської залізниці. Він має багаторічний досвід роботи на керівних посадах в Deutsche Bahn AG - одній із найбільших залізничних компаній ЄС, де досяг суттєвих економічних показників.

Також як незалежного члена Наглядової ради "Укрзалізниці" затверджено Матьє Андреаса, відомого в ЄС управлінця з багаторічним досвідом роботи на посадах віце-президента, фінансового директора, старшого радника в одній із найбільших нафтових компаній Європи - OMV AG (Австрія).

Крім того, як членів Наглядової ради - представників держави затверджено таких кандидати: Данієль Білак, який є директором Офісу із залучення і підтримки інвестицій UkraineInvest, має багаторічний досвід управління інвестиційними проектами, зокрема як партнер відомої компанії CMS Cameron McKenna (США), а також досвід проект-менеджменту Програми розвитку ООН.

Також до списку кандидатів увійшов Іван Юрик - фахівець із багаторічним досвідом проектного менеджменту інвестиційних проектів, зокрема на посаді голови представництва Blackstone в Україні, а також досвідом в урядовому секторі на посаді керівника.

Наступним є Костянтин Мар'євіч - чинний керівник служби віце-прем'єр-міністра України, член Наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України". Має досвід роботи на керівних посадах в Управлінні справами апарату Верховної Ради України, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Крім того, Номінаційний комітет погодив критерії відбору членів Наглядової ради ще до одного стратегічного підприємства - ПАТ "Укрпошта" - і незабаром почне відбір кандидатур.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072562
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору