EN|RU|UK
 Політика України
  18534  104

 Турчинов: Нові обличчя в політиці потрібні, але "з мізками, знаннями, досвідом, відповідальністю і мораллю"

В українську політику повинні прийти нові особистості, проте важливо, щоб у цих людей був хороший багаж професійних знань, досвіду, відповідальності та моральних принципів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Політика – це також професія, але, на превеликий жаль, у нас дивляться на роботу депутата як на систему збагачення, або як на можливість самоствердження, а не як на професію, що пов’язана з розробкою законів і потребує великого обсягу знань і досвіду", - зазначив він.

Турчинов вважає, що оцінка кандидатів у народні депутати з такої точки зору в Україні перебуває не на першому місці.

"Унаслідок цього безсоромний популізм і позерство приводять до парламенту дуже багато дилетантів, людей, які ні за моральними, ні за професійними якостями, ні навіть за параметрами свого психічного здоров’я не годяться для цієї роботи. Як наслідок, масова неврастенія, що часто панує в сесійній залі, передається й суспільству. Багато депутатів, не маючи можливості реалізувати себе як законодавці, реалізовують себе як бізнес-лобісти, клоуни, бійці або провокатори... На превеликий жаль, із кожними новими виборами ця сумна парадигма лише посилюється", - зазначив Турчинов.

Окрім цього, він зауважив, що є прихильником того, щоб в український політичний простір прийшли дійсно нові обличчя, які володіють необхідними персональними та професійними якостями.

"Я за нові обличчя. Але, окрім обличчя, у політика мають бути ще мізки, професійні знання, досвід, відповідальність, мораль", - підкреслив Турчинов.

Секретар РНБО звернув увагу на те, що часто "нове обличчя" у свідомості українського обивателя це "добре забуте старе": "Особа, яка кілька років не попрацювала міністром або депутатом, для обивателів стає новою".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072536
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору