EN|RU|UK
 Київські новини
  10320  40

 Перехоплювальні паркінги і платний в'їзд: центр Києва планують розвантажити від транспорту, використовуючи провідний світовий досвід

У Києві хочуть зменшити кількість автомобілів, зокрема, завдяки платному в'їзду в центр міста і облаштуванню так званих перехоплювальних паркінгів.

Про це повідомляє КО "Інститут Генерального плану Києва", інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що зараз у місті зареєстровано понад 900 тис. автомобілів, а в години пік до Києва в'їжджає ще близько 100 тис., більшість з яких перетинають центральну частину міста.

Фахівці організації озвучили свої плани щодо вирішення цих проблем, серед іншого зацікавити населення їздити в громадському транспорті, побудувати перехоплювальні паркінги (стоянки біля станцій метро), упорядкувати паркувальні місця уздовж вулиць; чітко контролювати правила паркування в дозволених місцях і виставити високі штрафи за їх порушення.

Крім того, експерти планують поступово ввести в Києві платний в'їзд у центр і підвищити тарифи на паркування в центральних зонах.

Для довідки: перехоплювальна парковка - стоянка, що розташовується поблизу автотранспортних шляхів слідування населення з місця проживання (як правило, периферійні, житлові зони міста) в місця здійснення трудової діяльності (якщо вона здійснюється в діловій частині міста, то такі місця, як правило, розташовані в центрі міського простору). Зазвичай розміщуються поблизу залізничних станцій, станцій метрополітену, зупинок іншого громадського транспорту, розташованих на під'їзді до центральної частини міста.

Перехоплювальні паркінги і платний вїзд: центр Києва планують розвантажити від транспорту, використовуючи провідний світовий досвід 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072460
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору