EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  13791  37

 Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту. ФОТО

Контррозвідкою Служби безпеки України викрито розвідувально-підривну діяльність на території України агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За інформацією контррозвідки, в лютому 2018 року спіймано на гарячому агента ФСБ РФ "Композитора" - громадянина України "К", який перебував на агентурному зв'язку у співробітника УФСБ РФ щодо ЧФ майора Вороніна Павла Сергійовича.

Також у ході проведення контррозвідувальних заходів щодо одного з військовослужбовців ВМС ЗС України отримано дані про здійснення у 2014 та 2015 роках спроб його вербування (з метою виконання розвідувальних завдань ФСБ РФ зі збору і передачі відомостей про оперативно-службову діяльність ВМС ЗС України) вищезгаданим майором Вороніним спільно з колишнім співробітником СБУ "Б", який зрадив Батьківщину і зараз також є кадровим співробітником Управління ФСБ РФ щодо ЧФ.

Крім цього повідомляється, що в травні 2018 року викрито чергове негласне джерело агентурної мережі УФСБ РФ щодо ЧФ громадянина України "Ж" (завербований у 2016 році під псевдонімом Юра, колишній співробітник Управління внутрішніх справ в Одеській області МВС України), який також перебуває на агентурному зв'язку у Вороніна.

"За час негласного співробітництва майора Вороніна проведено 24 агентурні зустрічі з "Ж" на території АР Крим, під час яких агенту відпрацьовувалися письмові завдання, спрямовані на збір з метою передачі російській спецслужби відомостей про оперативно-службову діяльність ОК "Південь" СВ ЗС України; кадрових співробітників УСБУ в Одеській області; підрозділів ГУР МО України в Одеській області та їхній оперативний склад; військовослужбовців військового комісаріату Приморського району м. Одеси", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в період із червня 2017 по травень 2018 року "Ж" залучався до заходів Центрального апарату ФСБ РФ щодо проникнення до кадрового складу СБ України, встановлення співробітників української контррозвідки, виявлення їхніх напрямків у діяльності підрозділів російських спецслужб і військових частин, які дислокуються в окупованому Криму, форм і методів роботи, каналів агентурного зв'язку.

"Загалом за період проведення контррозвідкою Служби безпеки багатоетапної спеціальної операції, яка тривала майже 2 роки, було виявлено кілька військовослужбовців Сухопутних і Військово-морських сил ЗС та СБ України, які потрапляли у вербувальні ситуації, організовані співробітниками УФСБ РФ щодо ЧФ, а також явочні квартири на території АР Крим, які використовувалися високопосадовцями Центрального апарату ФСБ РФ для проведення конспіративних зустрічей з викритими контррозвідкою агентами Кремля", - йдеться в повідомленні.

Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 01
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 02
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 03
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 04
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 05
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 06
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 07
Контррозвідка СБУ викрила діяльність в Україні агентурної мережі Управління ФСБ РФ щодо Чорноморського флоту 08

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072456
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору