EN|RU|UK
 Політика України
  27731  136

 Порошенко підписав закон, що дає змогу підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби

Глава держави підписав Закон України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

Закон вносить зміни у закони України: "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"; "Про військовий обов’язок і військову службу"; "Статут внутрішньої служби Збройних Сил України".

"Реалізація вимог зазначеного Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що згідно з ухваленими змінами, Закон дозволить: підвищити з 23 до 30 років вік прийому громадян як курсантів вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції Об’єднаних сил вступати на навчання та продовжувати військову службу як офіцери або сержанти; підвищити до 60 років граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних-жінок, як це вже визначено для чоловіків, що забезпечить гендерну рівність та збільшить мобілізаційний ресурс; продовжувати в особливий період військову службу за новим контрактом на строк від 1 до 10 років, що сприятиме збільшенню кількості громадян, бажаючих проходити військову службу за короткотривалим контрактом; звільнитись чи укласти новий контракт військовослужбовцям, дія контрактів яких примусово продовжена після закінчення його строку в особливий період, та військовослужбовцям, які уклали контракт до закінчення особливого періоду й оголошення демобілізації.

"Закон також надає можливості військовослужбовцям, визнаним рішеннями військово-лікарських комісій непридатними за станом здоров’я до військової служби, продовжувати проходження служби. Бойовий досвід, морально-ділові якості та мотивація до військової служби таких військовослужбовців, не зважаючи на їхній фізичний стан, можуть бути реалізовані на військових посадах, які не потребують фізичних навантажень", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072406
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору