EN|RU|UK
 Політика України
  4622  18

 Я зрозумів, що, мабуть, потрібно, щоб прийшов хтось інший, - Жебрівський про звільнення з посади глави Донецької ОДА

Павло Жебрівський пішов з посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації через втому.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі "112 Україна".

"Три роки досить важка ситуація, важка робота. З цього приводу був час розкидати каміння і прийшов час збирати каміння. Я так подивився, що після Януковича, Логвиненка я був третій за часом очільник ОДА, яким я був одночасно на цій посаді з 12 (13) голів ОДА. Через це я думаю, що на цьому етапі я зрозумів, що, мабуть, потрібно, щоб хтось інший прийшов", - пояснив він.

Оцінювати підсумки власної роботи Жебрівський відмовився, заявивши, що його оцінила влада, президент і Кабінет міністрів, нагородивши орденом Ярослава Мудрого.

"Мені багато міністрів, і не тільки мені, публічно заявляли, що дуже багато Донеччині дали додаткового фінансового ресурсу. Доповідаю: єдині додаткові кошти - це 3 млрд грн з так званих переміщених коштів. Але коли я пішов звідти, на рахунках залишилося 3 млрд і плюс 1,5 млрд поточних грошей. Тобто можна сказати, що влада Донеччини на чолі зі мною вклала гроші, які сама Донеччина заробила", - уточнив він.

"Я вважаю, що я чесно працював на Україну", - резюмував Жебрівський.

Павло Жебрівський очолював Донецьку ВЦА з 11 червня 2015 року. Донецька обласна військово-цивільна адміністрація була реорганізована із Донецької обласної державної адміністрації з 5 березня 2015 року. Розташована у Краматорську.

13 червня 2016 року президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Павла Жебрівського з посади за його власним бажанням.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072369
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору