EN|RU|UK
 Події
  3976  8

 НАЗК внесло припис голові Мінфіну Маркаровій

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення ряду вимог законодавства в.о. міністра фінансів України Оксані Маркаровій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Вказано, що Мінфін порушив строки повідомлення Національного агентства про факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій 17-ти держслужбовців.

Також були встановлені порушення в частині складення Мінфіном довідок про результати спеціальної перевірки та ухвалення рішень про призначення 12-ти осіб на посади, пов’язані з виконанням функцій держави, без отримання інформації про результати спеціальної перевірки від Міністерства юстиції України та Національної поліції України.

НАЗК вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, а також вжити заходи у встановленому законом порядку. Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання.

Крім цього, під час засідання Національне агентство ухвалило рішення про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення щодо колишнього посадовця Міністерства фінансів України за неповідомлення Національного агентства про суттєві зміни в майновому стані.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072312
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору