EN|RU|UK
 Київські новини
  17976  82

 Ми відкрили ще одну зону відпочинку європейського рівня, - Кличко про парк "Відрадний"

Парк був побудований близько півстоліття тому, проте востаннє ремонтні роботи тут здійснювали понад 10 років тому.

"Минулого року ми розпочали масштабні ремонтні роботи у столичних парках, аби вони стали сучасними та комфортними зонами відпочинку для киян і гостей міста. Сьогодні, нагадаю, прикладом такого золотого стандарту парків є парк "Наталка" на Оболоні. І ми не збавляємо темпів. Наприкінці травня, до Дня міста, відкрили ще одну зону відпочинку в центрі міста – парк "Володимирська гірка". Сьогодні ж презентуємо після капітального ремонту парк "Відрадний", - заявив міський голова.

У парку створили зелений лабіринт, облаштували нові доріжки, встановили систему поливу. Також в зоні відпочинку поставили 100 нових лав та 100 урн, облаштували нове сучасне освітлення.

Є в оновленому парку і поле для міні-футболу, дитячий майданчик для дітей дошкільного віку та унікальна велодоріжка, по якій можна їздити не тільки на велосипедах, а й на роликах, та скейтах.

"Вже невдовзі ми відкриємо після капітальних ремонтів й інші парки, де тривають сьогодні роботи. Київ - місто парків. І наше завдання, щоб парки в Києві були високого рівня, рівня європейської столиці", - додав мер.

Кличко зауважив, що наразі масштабні капітальні ремонтні роботи тривають у п’яти міських парках – в Сирецькому парку, парках "Перемога", "Совки", парку Партизанської слави, на другій черзі парку "Наталка".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072309
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору