EN|RU|UK
 Суспільство
  735  1

 Всі спірні моменти з бенефіціаром аеропорту Дніпра з мого боку зняті, - Ярославський

Ярославський врегулював питання з чинним бенефіціаром аеровокзального терміналу в аеропорту Дніпра.

Власник групи DCH Олександр Ярославський заявив, що врегулював усі питання з чинним бенефіціаром аеровокзального терміналу в аеропорту Дніпра, який сьогодні контролюється компанією "Дніпроавіа" Ігоря Коломойського.

Про це бізнесмен, який створив кілька років тому один з найкращих аеропортів країни міжнародного класу в Харкові, заявив в інтерв'ю "Обозревателю", повідомляє РБК Україна.

"Я переговорив з усіма зацікавленими сторонами. Усі спірні моменти з бенефіціаром дніпровського аеропорту з мого боку зняті. А мер Дніпра був у харківському аеропорту і бачив рівень його роботи", - сказав Ярославський. Він додав, що залишилося завершити юридичний бік у питанні зміни власника аеровокзального комплексу аеропорту Дніпра. Крім того, необхідною умовою початку 3 млрд грн для її модернізації в рамках державно-приватного партнерства. "Як тільки за цими двома пунктами буде ясність, я готовий приступати до роботи", - сказав Ярославський.

Таким чином, бізнесмен підтвердив зацікавленість у модернізації аеропорту в Дніпрі - цей проект є частиною інвестиційної стратегії групи DCH. "Регіон привабливий комерційно - прогноз пасажиропотоку оптимістичний, потреба очевидна. Дніпропетровщина давно задихається без нормального повітряного сполучення. А в DCH є все для того, щоб вирішити цю проблему. Є гроші, щоб побудувати свою частину - сучасний аеровокзальний комплекс. Є команда з унікальними знаннями та вміннями, якість роботи якої знають вже і президенти Литви і Польщі, і УЄФА, і дипломати різних країн. Хочете подивитися, які термінали ми можемо побудувати в Дніпрі? Поїдьте в Харків, все побачите", - сказав Ярославський.

Як відомо, в ході підготовки Харкова до Євро-2012 група DCH перебудувала Міжнародний аеропорт "Харків". Олександр Ярославський вклав у будівництво аеровокзального комплексу з трьох терміналів та благоустрій прилеглої території 108 млн доларів. Нині Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" перебуває під контролем групи "Приват". Термінал - у приватній власності компанії "Дніпроавіа".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072239
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору