EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  8621  32

 Ухвалена Радою ЄС постанова про продовження "кримського пакета" санкцій щодо РФ набуде чинності від 20 червня

Ухвалена Радою ЄС 18 червня постанова про продовження до 23 червня 2019 року обмежувальних заходів "у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією" набуде чинності від 20 червня 2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Це рішення набуває чинності наступного дня після опублікування в "Офіційному журналі" Європейського союзу", - йдеться в публікації у вівторок в "Офіційному журналі" Євросоюзу законодавчого акту про продовження "кримського пакета" санкцій проти РФ.

Як повідомлялося напередодні, Євросоюз продовжив на рік обмежувальні заходи стосовно Росії щодо Криму та Севастополя.

"Через чотири роки після незаконної анексії Автономної Республіки Крим і міста Севастополя Російською Федерацією Європейський Союз знову заявляє, що не визнає і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права", - йшлося в комюніке прес-служби Ради ЄС.

Обмежувальні заходи застосовуються до фізичних осіб у ЄС і компаній, що базуються в Євросоюзі.

Санкції охоплюють заборону на "імпорт продуктів до ЄС, вироблених у Криму чи Севастополі", і заборону експорту визначених товарів і технологій у Крим, які можуть застосовуватися в транспортному секторі, телекомунікаціях та енергетиці, а також під час розвідки та видобутку нафти, газу, мінерально-сировинних ресурсів.

"Також не можна надавати технічну підтримку, посередницькі послуги, інженерно-конструкторські послуги для інфраструктури цих секторів", - заявляють у Брюсселі.

Крім цього, йдеться про заборону "інвестицій у Крим або Севастополь, що означає, що ні фізичні особи ЄС, ні компанії, що базуються в ЄС, не можуть купувати нерухомість або об'єкти в Криму, або надавати супутні послуги".

Крім того, заборона стосується туристичної галузі. Зокрема, "європейським круїзним лайнерам заборонено заходити в будь-які порти Кримського півострова, за винятком випадків виникнення екстрених ситуацій".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072188
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору