EN|RU|UK
 Політика України
  11547  55

 21 червня під АП відбудеться мітинг з вимогою до Порошенка підписати закон, що дозволяє контрактникам звільнитися з військової служби

21 червня під Адміністрацією Президента України в Києві (вул. Банкова) відбудеться мітинг з вимогою до глави держави Петра Порошенка підписати ухвалений Верховною Радою закон №6052, який дозволяє контрактникам, які підписали контракт на термін до закінчення особливого періоду, звільниться з військової служби.

Про це йдеться в анонсі мітингу на сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

Початок мітингу під АП заплановано на 10.00 21 червня. Ініціатором акції виступила ГО "Цей світ для тебе".

"10 травня 2018 року сплив конституційний термін підписання законопроекту №6052, у якому регламентується право осіб, які перебувають на службі за контрактом, на звільнення. Фактично це скасування рабства у силових органах України. Також згідно з новими правками надається право особам з інвалідністю служити у ЗСУ на відповідних посадах. До нас обіцяють долучитися спілки учасників бойових дій, від яких уже надійшло багато звернень на ім'я Порошенка. Звертаюся також до народних депутатів учасників бойових дій: долучайтеся до нашого руху!" - заявляють організатори мітингу.

Нагадаємо, 5 квітня 2018 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби)", № 6052. Документ дозволяє вирішити низку проблем, пов'язаних з покращенням соціально-правового захисту військовослужбовців, зокрема: надання додаткових державних гарантій у сприянні працевлаштуванню, можливості військовослужбовцям, визнаним військово-лікарськими комісіями за станом здоров'я непридатними до військової службі, за певних умов бути залишеними на військовій службі, а в разі, якщо такі військовослужбовці проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, - бути прийнятими на військову службу за контрактом; набуття чинності цим законом дозволить військовослужбовцям, які уклали контракти про проходження військової служби до кінця особливого періоду, звільнитися з військової служби.

23 квітня законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби)" № 6052 було направлено спікером парламенту на підпис Президенту України.

21 червня під АП відбудеться мітинг з вимогою до Порошенка підписати закон, що дозволяє контрактникам звільнитися з військової служби 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072184
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору