EN|RU|UK
 Політика України
  3819  17

 Рада сьогодні розгляне законопроект про створення Бюро фінбезпеки

Верховна Рада у вівторок, 19 червня, планує розглянути законопроект №8157 "Про Національне бюро фінансової безпеки України".

Про це йдеться в порядку денному парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Цей законопроект та альтернативні до нього №№8157-1, 8157-2 заплановані в кінці порядку денного.

Першим же блоком депутати розглядатимуть питання розвитку культури. Так, у другому читанні розглядатиметься законопроект №1553 "Про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО)".

У першому читанні планується розглянути законопроекти №6738 "Про внесення змін до Закону України "Про культуру" (щодо визначення поняття "креативні індустрії")", №8202 "Про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини", №8251 "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

Окрім того, у цьому ж блоці порядку денного - законопроекти №8266 "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності Українського культурного фонду", №6768 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культур".

Потім депутати перейдуть до розділу внесення до порядку денного сесії 26 законопроектів, зокрема, президентського №8265 "Про публічні закупівлі".

Далі планується розглянути в першому читанні законопроекти №8293 "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку із ухваленням Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" та №8349 "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях)".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072178
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору