EN|RU|UK
 Політика України
  2558  5
Матеріали за темою:

 Активісти розробили пропозиції для ЄС щодо нових санкцій проти РФ у зв'язку з її діяльністю в окупованому Криму

"Майдан закордонних справ", "Інститут Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews презентують пропозиції для ЄС щодо нових економічних санкцій для РФ у зв'язку з її діяльністю в окупованому Криму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, українські неурядові організації "Майдан закордонних справ" та "Інститут Чорноморських стратегічних досліджень", інтернет-видання BlackSeaNews із квітня 2014 року здійснюють спільний моніторинг порушень санкцій, уведених ЄС, США та іншими країнами у зв'язку з окупацією Криму.

"Протягом останнього року моніторингова група трьох організацій встановила нові факти порушення санкції, шляхів їх обходу та втягування в ці схеми європейського бізнесу. Це стосується використання для мілітаризації Криму українських підприємств, захоплених РФ; незаконного перетину українського кордону на окупованому півострові повітряними та морськими суднами; забороненого експорту та імпорту до/з країн ЄС тощо", - йдеться в повідомленні.

Зазначені організації 21 червня 2018 року о 14:30 в УНІАН (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) проведуть прес-конференцію на тему "Презентація пропозицій для ЄС стосовно нових економічних санкцій до РФ у зв'язку з її діяльністю в окупованому Криму".

Спікери обґрунтують доцільність та механізми поширення санкційного режиму ЄС на суднобудівельні компанії РФ, що організували на захоплених кримських заводах виробництво новітніх корветів з ракетами "Калібр"; на російський порт "Кавказ", який реалізує схеми обходу санкцій під час імпорту/експорту до окупованого півострова, а також щодо заборони обслуговування в аеропортах ЄС літаків (бортів), що здійснювали авіарейси до Криму.

Спікери: Богдан Яременко, голова правління, "Майдан закордонних справ"; Андрій Клименко, керівник Моніторингової групи, головний редактор BlackSeaNews; Тетяна Гучакова, експерт, "Інститут Чорноморських стратегічних досліджень"; Ольга Корбут, експерт, "Інститут Чорноморських стратегічних досліджень"; Дмитро Шульга, директор Європейської програми МФ "Відродження".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072158
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору