EN|RU|UK
 Суспільство
  39638  282

 Понад 250 тисяч осіб за 3 місяці залишили Україну в пошуках роботи, - онлайн-лічильник

За даними ресурсу, кожні 30 секунд один громадянин України вирушає за кордон.

З моменту запуску сайту ukrainianpeopleleaks.com, який рахує в режимі онлайн заробітчан, які виїжджають за кордон, лічильник ресурсу перевищив 250 тис. осіб. Таким чином, дані ресурсу свідчать, що тільки протягом весни 2018 року Україну в пошуках працевлаштування залишило чверть мільйона громадян, повідомляє 112.

За даними ресурсу, кожні 30 секунд один громадянин України вирушає за кордон.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, який раніше коментував цифри сайту, понад 3 млн українців постійно працює за кордоном.

"Нам державна прикордонна міграційна служба дала стабільну цифру, скільки наших людей перебувають за кордоном, за їхніми даними, фактично працюють. Це 3 мільйони 200 тисяч осіб. Справа в тому, що міграція є дуже неоднорідною. Величезна кількість людей виїжджає на тимчасову роботу, сезонну роботу. І, виїхавши на два-три місяці, потім повертаються. Їдуть інші. І такий кругообіг. Якщо взяти кількість людей, задіяних у міграції, то їх доволі значна кількість. Але постійно за кордоном перебувають 3 мільйони 200 тисяч осіб", - заявив міністр в ефірі телеканалу "112 Україна".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3072006
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору