EN|RU|UK
 Політика України
  3215  6

 Україна успішно пройшла аудит ІМО, підтвердивши статус морської держави, - Омелян

Незважаючи на побоювання попередніх років, що Україна буде не в змозі пройти аудит Міжнародної морської організації (ІМО), цього року така перевірка відбулася, і її результат виявився більш ніж успішним.

Про це повідомив в Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми змогли зорганізуватися і довели, що Україна - це морська держава! Причому, результат аудиту втішив не лише нас, але й міжнародних аудиторів. За середньої кількості зауважень до кожної країни за підсумками аудиту - понад 22, в України - менше 10, а застереження взагалі одне. І тепер українських фахівців запрошують ставати аудиторами ІМО, а Україна буде прикладом для інших держав, як готуватися до таких аудитів.

Крім того, міністр зазначив, що провал аудиту міг би призвести до негативних наслідків як для економіки країни, так і для окремих українців.

"Якби ми провалили цей аудит, що з 2016 р. став обов’язковим для усіх держав-членів ІМО, на розвитку наших морських портів і залученню світових компаній можна було би ставити хрест, десятки тисяч українців втратили би гідну роботу, бо їхні документи би котувалися на рівні сміттєвих російських", - написав Омелян, нагадавши, що 80% світових вантажних перевезень - морські, а кожен шостий моряк у світі - українець.

Україна успішно пройшла аудит ІМО, підтвердивши статус морської держави, - Омелян 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071983
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору