EN|RU|UK
 Політика України
  3518  5

 Закон про нацбезпеку - наше найкраще свідчення, що ми готові до НАТО, - Пашинський

Верховна Рада має ухвалити в другому читанні закон 8068 про національну безпеку і оборону, тому що це і є найкращим свідченням нашого курсу на НАТО.

Про це заявив на засіданні Погоджувальної ради голова Комітету з питань національної безпеки і оборони, представник "Народного фронту" Сергій Пашинський.

"Завтра о 14.30 ми проведемо підсумковий комітет і ми націлені вносити цей комітет до сесійного залу заради включення до другого читання", — заявив він.

"Я прошу керівництво Верховноі Ради, щоб на цей четвер ми змогли ухвалити цей важливий законопроект", — підкреслив голова Комітету з національної безпеки та оборони.

"Звертаю увагу, що це і є та реформа, написана у співавторстві із НАТО, яка наблизить нас до стандартів НАТО і самого військово-прлітичного блоку", — резюмував Сергій Пашинський.

У свою чергу на засіданні Погоджувальної Ради Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що парламент має до кінця тижня ухвалити закон про національну безпеку та оборону, оскільки це є кінцевий термін перед проведенням саміту НАТО.

"Цього тижня є крайній термін, коли ми мали би його ухвалити, оскільки у липні відбудеться самміт НАТО і нам дуже важливо, щоб до саміту ми могли продемонструвати, що Україна готова до співпраці з НАТО і йде шляхом реформ", -- сказав Парубій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071965
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору