EN|RU|UK
 Політика України
  3956  16

 Україна вже готує кадри для міжнародної перехідної адміністрації, яка реалізовуватиме миротворчу місію

Україна готує кадри для міжнародної перехідної адміністрації, яка реалізуватиме миротворчу місію. Крім того, буде створено науково-консультативну раду, до якої, зокрема, входитимуть експерти з Грузії та Молдови.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

"Україна вже готує кадри. До прикладу, в Київському політехнічному інституті за підтримки міжнародних партнерів магістерська програма з конфлікт-менеджменту. Її програма цілком лягає у план дій у ситуації на Донбасі. Незабаром розпочнеться ціла низка проектів з експертами Грузії та Молдови. Ми об'єднаємо їхній досвід у міністерстві - щодо можливих проблем, реалізації різних пунктів місії. Тобто ще на етапі дискусії щодо моделей місії ми паралельно вже створюємо кадри для неї", - сказав він.

Крім того, за словами Черниша, при міністерстві буде створено науково-консультативну раду, до якої, зокрема, входитимуть експерти з Грузії та Молдови.

"Рада робитиме замовлення на дослідження, що матимуть прикладний характер. З українського боку буде залучено представників п’яти вишів: Національної академії державного управління при Президенті України, Київського національного економічного університету, "Києво-Могилянської академії", "Київського політехнічного інституту" та Українського католицького університету. Ми прагнемо забезпечити зв’язок між наукою та практикою країн, що опинилися в аналогічній ситуації. Важливо, що конфлікти в наших трьох країнах також були викликані РФ, що використовує однакову модель. Їм у свою чергу корисний український досвід. Відповідно після ґрунтовних досліджень ми зможемо органам влади передавати напрацювання для того, щоб вони змогли імплементувати їх у своїх політиках", - пояснив міністр.

Повністю інтерв'ю з Вадимом Чернишем читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071962
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору