EN|RU|UK
 За кордоном
  4549  18
Матеріали за темою:

 Два митрополити Вселенського патріархату прибули до Грузії обговорити питання Української помісної церкви

Архієреї ознайомлять патріарха Ілію ІІ з позицією патріарха Варфоломія.

До Патріарху Грузії Ілії ІІ з візитом прибула делегація Вселенського патріархату, щоб, зокрема, обговорити українське питання, повідомляє РІСУ, передає Цензор.НЕТ.

Секретар грузинського патріарха протоієрей Мікаел Ботковелі повідомив, в складі делегації - два високопоставлені митрополити Вселенського патріархату.

Католикос-Патріарх всієї Грузії, Святійший і Блаженніший Ілія II мав 17 червня прийняти їх у патріархії.

"Архієреї Вселенського патріархату ознайомлять Святійшого з позицією Вселенського патріарха, пов'язаною з поточними церковними проблемами в Україні", - повідомив отець Мікаел.

Митрополити залишать Грузію 18 червня.

"Нехай Господь благословить і посилить Господь грузинський народ, який є оплотом православ'я і християнства в регіоні", - з такими словами звернувся представник Вселенської патріархії, митрополит Еммануель до Католікоса-Патріарха всієї Грузії, Святійшого і Блаженнішого Ілії II, пише Грузія онлайн.

Митрополит Еммануель і митрополит Смирнський Варфоломій разом з грузинським патріархом Ілією II провели службу в соборі Трійці в Тбілісі.

"Безмірно раді тому, що разом з вами взяли участь у божественній літургії. Ми вам привезли братську любов Вселенського патріарха Варфоломія. Нам відрадно співпрацювати з вами щодо злободенних питань Церкви. Вселенська патріархія і Його Святість, Вселенський патріарх Варфоломій завжди поруч з вами в усіх тих питаннях, в яких вашій Церкви потрібна підтримка і допомога. Ваша Святосте, завжди вірте і будьте впевнені в тому, що Вселенський патріарх і Вселенська патріархія завжди будуть вашими помічниками, стоятимуть поруч в розпочатих вами справах. Хай благословить і посилить Господь грузинський народ, який є оплотом православ'я і християнства в регіоні", - звернувся митрополит до Ілії II.

Зі свого боку грузинський патріарх дарував гостям ікони.

"Ми щасливі, що сьогодні ви перебуваєте разом з нами. Сьогодні була здійснена священна служба в соборі Трійці, в якій ми згадали всіх патріархів і архієреїв", - заявив Ілія II.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071945
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору