EN|RU|UK
 Технології
  15048  67

 Український школяр переміг на "Олімпіаді геніїв" у США

Український школяр Валентин Фречка, який знайшов спосіб, як виготовляти папір з опалого листя, отримав золото на міжнародній "Олімпіаді геніїв" у США.

Як повідомляє "Голос Америки", на олімпіаді цього року було понад 1300 учасників, передає Цензор.НЕТ.

Команда України від Малої академії наук складалася з п'яти осіб. Валентин Фречка розповів,  що двоє його колег посіли четверті місця і ще двоє здобули бронзу. Самого Валентина запросили на міжнародну виставку у Південній Кореї.

До участі в Олімпіаді було подано понад півтори тисячі проектів, а прийнято менше половини, говориться на офіційному сайті.

"Олімпіада геніїв" (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем і питань сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну і розвитку бізнесу.

Олімпіада забезпечує виклики і можливості для учнів середніх шкіл, щоб допомогти їм отримати навички та знання, необхідні для того, щоб бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами і розробниками майбутнього - агентами, які сприятимуть екологічному сталому розвитку впродовж усього життя.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071894
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору