EN|RU|UK
 Політика України, Авто
  21191  126

 Два законопроекти про реєстрацію автомобілів на єврономерах подано на розгляд у ВР

15 червня парламент було внесено два законопроекти про реєстрацію в Україні автомобілів на іноземних номерах, розроблені Комітетом з питань податкової та митної політики. Вони передбачають знижені митних податків на реєстрацію автомобілів на єврономер, скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають стандартам Євро-5. Зокрема в законопроектах йдеться про посилення контролю за переміщенням і присутністю в Україні транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Про це з посиланням на ТСН повідомляє Цензор.НЕТ.

Зареєстровані у Верховній Раді проекти були узгоджені на всіх рівнях, починаючи від активістів "Авто Євро Сила", Міністерства внутрішніх справ, Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби, Міністерства фінансів і закінчуючи асоціаціями виробників, дилерів, імпортерів.

У новій редакції акцизи будуть на порядок нижчими тих, які діють сьогодні, а різниця ставок для різних об'ємів двигунів - не такою істотною. До того ж, держава буде дбати про довкілля і стимулювати до придбання нових автомобілів, адже податок на старі планується вище нинішнього. До того ж нові поправки в Податковий кодекс дозволять створити необхідні правові умови для легалізації тих авто на іноземній реєстрації, які вже перебувають в Україні. Зміни, які внесуть в Митний кодекс будуть визначати посилення контролю і використання транспортних засобів у режимі транзиту, тимчасового ввезення автомобілів.

Повністю проекти поки не оприлюднені на сайті парламенту, але йдеться про базові ставки, які починаються з 50 євро за бензинові двигуни і 75 євро - за дизельні. А додаткові коефіцієнти будуть нараховуватися на обсяг двигуна та вік автомобіля, який рахується з року випуску до прийняття закону.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071893
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору