EN|RU|UK
 Політика України
  12067  64

 Україна підтримує позицію Молдови і висловлює стурбованість із приводу переміщення військ РФ у зоні безпеки придністровського конфлікту, - МЗС

Міністерство закордонних справ України (МЗС) опублікувало коментар у зв'язку з порушенням Російською Федерацією своїх зобов'язань посередника і гаранта в процесі придністровського врегулювання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланнямна сайт МЗС.

"Міністерство закордонних справ України висловлює стурбованість діями Російської Федерації щодо порушення режиму Зони безпеки придністровського конфлікту, зокрема несанкціонованим переміщенням 14 червня 2018 року військової техніки та озброєння Оперативної групи російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова в супроводі "правоохоронних органів" невизнаного утворення.

Невиконання російською стороною взятих на себе зобов’язань підриває довіру між учасниками переговорного процесу та створює атмосферу напруженості в регіональному вимірі.

У цьому контексті наголошуємо, що Україна послідовно підтримує позицію уряду Республіки Молдова щодо необхідності повного та безумовного виведення російських військ з території країни, відповідно до рішень Стамбульського саміту ОБСЄ 1999 року", - підкреслюють у відомстві.

Нагадаємо, на трасі Тирасполь-Рибниця за  декілька кілометрів від кордону з Україною 14 червня зафіксовано переміщення колони російської бронетехніки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071811
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору