EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  3629  5

 Картини-мішені: в Києві відкриється унікальна виставка

19 червня в Києві в Національній академії мистецтв відбудеться відкриття міжнародного арт-проекту "Qtargets - послання миру".

Цей проект, який реалізує група ентузіастів під керівництвом відомих художників Андрія та Надії Черновіл, унікальний за своєю природою, оскільки базою для створення картин слугують не звичайні матеріали, а спортивні мішені для стрільби, пише 24 канал.

Символ проекту мішень - чорне коло з цифрами, надруковане на папері, яке використовують як тренувальну ціль у спортклубах і серед військових. Творці "Qtargets - послання миру" пропонують подивитися на мішень не як на символ агресії і війни, а як на ціль - символ досягнення будь-якого результату. Зокрема миру.

У 2016 році Андрій Черновіл написав серію картин на мішенях для стрільби розміром 70х100 см: "Прозріння", "Твої діти", "Не твоя війна", "Врятуй і збережи", "Золотий ключик". Коли глядач дивиться на ці картини, то відчуває когнітивний дисонанс, що дозволяє перемкнути його думки від боротьби, неприємності і поділ на згоду, мир і об'єднання. Роботи були показані в Нью-Йорку, Базелі, Лондоні і Катарі.

"Qtargets" в Києві

В рамках проекту "Qtargets - послання миру" в Національній академії мистецтв разом з картинами Андрія Черновола можна буде побачити також роботи художників з Катару. Спеціальним гостем виставки стане музична група Jullinoza.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071632
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору