EN|RU|UK
 Політика України
  12727  53

 Це брехня: гроші виділяються на проведення заходів, а не на громадські організації, - лідер С14 Карась про фінансування від держави

Організація С14 спростовує інформацію, про те, що вона нібито отримала півмільйона гривень від держави. За їхніми словами, це не вони отримали, а спільний проект трьох різних організацій. Крім того, це освітній проект, який не має жодного стосунку до радикальних дій.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав лідер організації С14 Євген Карась, передає Цензор.НЕТ.

""С14 отримало від держави півмільйона гривень!" Брехня. Не С14, а три організації. Три проекти - "Освітня асамблея", "Національний центр правозахисту" (НЦП. - Ред.). Та лише один проект "С14". "Асамблея" і НЦП не беруть участі в радикальних акціях. Більше того. Чого вже соромитися! Наш правозахисний проект НЦП зробив найбільше інспекцій виправних закладів. Більше за будь-яку "правозахисну" крикливу структуру. Та навіть апарат омбудсмана. Включно з освітніми лекціями в колоніях для підлітків. Не кажучи за десятки успішних правозахисних справ, які вело НЦП. НЦП зараз легко можуть вчити ефективній діяльності такі колись відомі організації, як Гельсінську спілку чи Amnesty international", - заявив він.

""Освітня асамблея" - це просвітницька безкоштовна мережа по всій Україні. Наші лекції та семінари часто значно кращі від багатьох платних освітніх платформ та університетів. Це той досвід, який буде корисний всій Україні", - додав Карась.

"Не "отримали від держави", а гроші державою виділяються на проведення відкритих заходів. Не на громадські організації. Реєстрацією учасників і майном займаються підрозділи міністерства. На наших плечах - організація і проведення самих тренінгів. Для прикладу, привезти і поселити 50 людей з усієї України - це буде близько половини бюджету. Решта іде на інвентар - оренду проектора, колонок, роздаткові блокноти і так далі. Ми не перший рік беремо участь у відкритих конкурсах проектів. Не "виграємо", а обирає комісія. З декількох десятків осіб, де 51% учасників - члени громадських організацій з усієї країни. Окремі проекти, які виконав наш рух, були дуже успішними і мають статус щорічних. На деякі заходи нас запрошують самі чиновники з інших міністерств. Це не наші заходи. Нас просто звуть. Бо знаємо, як працювати з молоддю. Багатьох чиновників цікавить профілактика наркоманії та шкідливих звичок серед молоді. І тут ми одні з найкращих", - констатував глава С14.

"В цілому радий, що ліваки і вата здійняли хай. Це підкреслило, що ми не підстилки олігархів і не песики якихось політиканів. Наш рух використовує усі можливості для отримання легальних відкритих засобів для проведення правильних речей. Ми не раз вигравали різні публічні конкурси. Це приклад наслідування усім іншим. З честю відповідаємо за кожну копійку, яку нам жертвують українці", - резюмував Карась.

Це брехня: гроші виділяються на проведення заходів, а не на громадські організації, - лідер С14 Карась про фінансування від держави 01
Це брехня: гроші виділяються на проведення заходів, а не на громадські організації, - лідер С14 Карась про фінансування від держави 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071609
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору