EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  37357  250

 В Україні можна знайти роботу з вигіднішими умовами, ніж пропонують заробітчанам, - "Обозреватель"

Представники банківської сфери, а також сфери послуг, таких як таксі, ресторани, вважають, що в Україні цілком достатньо працівників із гідним рівнем зарплати.

Про це пише Обозреватель у своєму матеріалі "Українці на експорт: чому працювати вдома вигідніше і як бізнес бореться з міграцією".

"В Україні можна знайти роботу з вигіднішими умовами, ніж пропонують заробітчанам, наприклад, у Польщі. До того ж ідеться не лише про рівень заробітних плат, а й про можливості реалізувати себе, побудувати кар'єру, значно збільшити своє матеріальне становище", - йдеться в матеріалі.

Видання наводить дані Міжнародної організації праці, згідно з якими за кордоном кар'єру будують лише одиниці українців. За даними Міжнародної організації праці, 40% трудових мігрантів знайшли низькокваліфіковану роботу, а ще 23,8% працюють не за своєю спеціальністю.

"Значна частка зайнята роботою, яка не вимагає ніякої кваліфікації або кваліфікації в іншій сфері", - йдеться у звіті МОП.

Через велику кількість трудових мігрантів, особливо після запуску безвізу, кадровий голод відчули на собі багато бізнесменів, зокрема і ресторатори. І щоб утримати співробітників, довелося підвищувати зарплати. Уже зараз кваліфіковані офіціанти в столичних закладах разом із чаєм можуть заробляти близько $1 тис.

Для порівняння, в сусідній Польщі більшість українців працює нелегально і заробляє 20-25 тис. грн, повідомляють журналісти.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071426
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору