EN|RU|UK
 Здоров'я
  14607  69
Матеріали за темою:

 Постраждалі учасники Революції Гідності зможуть отримувати ліки безкоштовно або на пільгових умовах, - постанова Кабміну

Урядом ухвалено рішення про надання постраждалим учасникам Революції Гідності прав на пільги, передбачені для учасників бойових дій.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, 13 червня на засіданні Кабміну внесено зміни до постанови від 17 серпня 1998 року № 1303.

"Зазначеною постановою приведено у відповідність до вимог Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" постанову Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р. № 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань". Постанова Кабінету Міністрів України доповнює категорією "постраждалий учасник Революції Гідності" переліком груп населення, яким лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування", - скаазно в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071371
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору