EN|RU|UK
 Політика України
  5101  8

 Питання Служби судової охорони досі не вирішено, - глава ВРП Бенедисюк

Глава Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк констатує, що питання створення Служби судової охорони досі не вирішено.

Про це він заявив під час виступу на VI Міжнародному судово-правовому форумі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Щодо питання судової охорони - це хворобливе і досить складне питання. Болісне тому, що воно на сьогодні  не вирішено, а складне тому, що для того, щоб запрацювала судова охорона в такий спосіб, щоб вона дійсно була судовою охороною, дуже багато необхідно чинників . Ми побачили, що того регулювання, яке є в законодавстві, недостатньо для того, щоб створити відповідний орган з відповідними повноваженнями", - зазначив Бенедисюк.

За його словами, для того, щоб Служба судової охорона була відповідним чином укомплектована і професійно підготовлена ​​для співпраці з судом, "потрібно зробити дуже багато, а не тільки виділити ті кошти, які в бюджеті були виділені".

"Тому на сьогодні, наскільки мені відомо, є відповідні пропозиції змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" у цій частині, де будуть більш чітко регламентовані повноваження, статус цих працівників, і я думаю, що після того ми також внесемо зміни в положення про судову охорону, яке ми ухвалили, а далі цей процес піде ефективніше", - додав голова ВРП.

Нагадуємо, відповідно до закону "Про судоустрій і статус суддів", громадський порядок у суді повинна забезпечувати Служба судової охорони. Ця Служба повинна була запрацювати з початку 2018 року. Наразі охорону судових установ здійснюють співробітники Національної поліції і військовослужбовці Нацгвардії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071307
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору