EN|RU|UK
 За кордоном
  1509  3

 Європейські парламентарі закликали посилити кіберзахист ЄС від Росії, Китаю та КНДР

Кібератаки Росії, Китаю та Північної Кореї вимагають надійної відповіді, заявили депутати Європейського парламенту в резолюції, схваленій у середу в Страсбурзі .

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Росія, Китай та Північна Корея, а також недержавні чинники були залучені в атаки проти критично важливих інфраструктур ЄС, масове стеження за європейськими громадянами, діяльність із кібершпіонажу, кампанії дезінформації і обмеження доступу до інтернету (з використанням вірусів WannaCry, NotPetya)", - йдеться в документі, ухваленому 476 голосами проти 151 і 36, що утрималися.

У резолюції пропонується створити європейську групу швидкого реагування в царині кібербезпеки.

Ставиться мета зміцнення стратегічних відносин між ЄС і НАТО, так як "з огляду на нові гібридні загрози життєво важливо посилювати кібероборону ЄС"

"З часу анексії Криму в 2014 році темп і зміст співробітництва між ЄС і НАТО посилилися, становлячи сьогодні не менше 74 спільних акцій. Контроль над гібридними погрозами, боротьба проти кібератак, посилення стійкості, боротьба проти тероризму, поліпшення співпраці в місіях і операціях, а також військова мобільність представляють конкретні галузі майбутньої співпраці", - заявив доповідач Європарламенту з цього питання Іоан Мірча Пашку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071302
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору