EN|RU|UK
 Політика України
  20844  69

 "Контрабанду кришують чинні працівники правоохоронної системи", - Гройсман

Кабінет міністрів схвалив зміни до законопроекту "маски-шоу стоп".

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, на останньому засідання комісії "маски-шоу стоп" він отримав нові дані щодо реалізації цього закону.

"У нас є регіони, в яких всі рішення суду щодо обшуків бізнесу реалізуються відповідно до закону "маски-шоу стоп". Тобто судді уважно вникають у кожну справу... Але в деяких регіонах 20-30% відбувається відповідно до процедури, а в інших випадках, як і раніше, рішення ухвалюються пачками", - сказав він.

Гройсман заявив, що ініціює створення детальної аналітики, у якій буде зазначено персонально імена тих правоохоронців, які тиснуть на бізнес, порушуючи закон про проведення обшуків.

"Для того, щоб суспільство поважало правоохоронну систему, правоохоронці самі мають показувати приклад", - додав прем'єр.

"Усі, хто кришують нелегальний бізнес, контрабанду, - вони носять погони і є чинними працівниками правоохоронної системи", - наголосив він.

Міністр юстиції Павло Петренко презентував правки до закону "маски-шоу стоп". Серед них головна - персональна відповідальність правоохоронця, який провів незаконний обшук, не допустив адвоката до цих дій і незаконно реквізував документи та техніку.

Крім того, будуть уточнені терміни давності розслідування кримінальних проваджень, знівельовано можливість повторного відкриття кримінального провадження проти підприємців за аналогічними фактами.

Гройсман зазначив, що проситиме Верховну Раду невідкладно розглянути ці зміни до закону.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071223
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору