EN|RU|UK
 Політика України
  13821  62

 Половина держпідприємств в Україні - кандидати на банкрутство, - Нефьодов

Лише у відомстві Кабінету Міністрів України перебуває майже 3450 держпідприємств. З них близько половини не працюють, фактично, вони є кандидатами на банкрутство.

Про це сказав в інтерв'ю DW перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, лише під Кабінетом Міністрів України перебувають майже 3450 держпідприємств. З них близько половини не працюють, фактично, вони є кандидатами на банкрутство, але це не означає, що там нічого продавати.

На думку Максима Нефьодова, навпаки, це великі можливості для інвестицій. "Недоцільно приватизувати ті об'єкти, які мають стратегічне значення для держави, або ті, де ринок не готовий поки взяти на себе всю відповідальність. Наприклад, у Японії є атомні електростанції, які належать приватним власникам. Зрозуміло, що в Україні має минути ще багато десятків років, перш ніж ми наважимося на такий крок", - сказав він.

Максим Нефьодов також наголосив, що приватизація є одним з пріоритетів уряду. Водночас вона - одна зі сфер, у якій досягнуто не дуже багато прогресу з 2014 року.

"Саме для цього ми і змінюємо приватизаційний процес. Перші аукціони з так званої "малої приватизації", тобто всі об'єкти, крім 50 найбільших, почнуть оголошуватися з кінця червня. Водночас щодо топ-50 об'єктів уряд нещодавно затвердив перелік перших, які підуть на приватизацію. Ми очікуємо, що першою компанією, яка буде готова до цього, стане "Центренерго"", - зазначив Максим Нефьодов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071208
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору