EN|RU|UK
 За кордоном
  5092  8

 Могеріні: Наші співробітники в ЄС і НАТО щодня працюють разом над гібридними загрозами в різних контекстах

Одним із найважливіших напрямків співпраці Євросоюзу з НАТО високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки і оборони Федеріка Могеріні вважає протистояння гібридним загрозам.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Особливо після атаки в Солсбері Європейська Рада закликала до посилення дій ЄС з кібербезпеки, стратегічної комунікації та контррозвідки, але також – водночас у тісній співпраці з НАТО - щодо хімічних, біологічних, радіологічних і ядерних проблем. Зараз ми працюємо над вирішенням цих завдань", - сказала глава дипломатії ЄС, виступаючи у вівторок на пленарній сесії Європарламенту в Страсбурзі.

Вона повідомила, що нові пропозиції її відомства будуть відображені в трьох документах, які планується представити Європейській Раді 28-29 червня: спільному повідомленні про подальшу діяльність за підсумками Солсбері, спільній доповіді про хід здійснення 22 спільних дій ЄС-НАТО щодо гібридних загроз і 15-й доповіді про хід роботи над союзом безпеки.

"Наші співробітники в Євросоюзі і НАТО щодня працюють разом над гібридними загрозами в різних контекстах", - зазначила Ф.Могеріні.

Вона оголосила, що такі паралельні і скоординовані навчання ЄС-НАТО відбудуться в листопаді наступного року, і, як і минулого року, будуть ґрунтуватися на гібридному сценарії і будуть спрямовані на синхронізацію реакції на кризу Євросоюзу і Північноатлантичного альянсу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071186
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору