EN|RU|UK
 Політика України
  3894  15
Матеріали за темою:

 Закон про Вищий антикорупційний суд завтра опублікують у "Голосі України", - ВР. ДОКУМЕНТ

Схвалений Верховною Радою і підписаний Президентом закон "Про Вищий антикорупційний суд" надрукують в офіційному виданні парламенту 13 червня.

"13 червня в "Голосі України": офіційно оприлюднений закон України "Про Вищий антикорупційний суд", - цитує Цензор.НЕТ Twitter Верховної Ради.

Також прес-служба парламенту опублікувала фотокопії сторінок газети з текстом закону.

Закон про Вищий антикорупційний суд завтра опублікують у Голосі України, - ВР 01
Закон про Вищий антикорупційний суд завтра опублікують у Голосі України, - ВР 02

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд: "за" документ №7440 у другому читанні та в цілому проголосували 315 народних депутатів. 11 червня Порошенко його підписав.

Деякі положення цього законопроекту в другому читанні були змінені внаслідок консультацій із МВФ. Найбільш дискусійною була норма про вирішальну роль громадської ради міжнародних експертів при відборі суддів. Відповідно до закону, претенденти на посаду судді подаватимуть до ВККС документи для участі в конкурсі.

Для оцінки доброчесності кандидатів та допомоги в підготовці рішення щодо призначення суддів ВККС на шість років сформує громадську раду міжнародних експертів. Згідно з остаточними поправками, рада буде складатися з шести членів, а не семи, як це передбачала редакція законопроекту до другого читання. Членів громадської ради призначатиме ВККС на підставі пропозицій міжнародних організацій, з якими Україна співпрацює в сфері запобігання та протидії корупції, відповідно до міжнародних договорів.

У прикінцевих та перехідних положеннях ухваленого закону президенту пропонується внести в парламент законопроект про створення Вищого антикорупційного суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071160
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору