EN|RU|UK
 Політика України
  21793  95

 Аваков оприлюднив стратегію відновлення цілісності України та деокупації Донбасу "Механізм малих кроків"

Глава МВС Арсен Аваков оприлюднив стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу "Механізм малих кроків"

Текст стратегії відновлення цілісності України і деокупації Донбасу "Механізм малих кроків" з детальним описом Аваков оприлюднив у своєму блозі на Цензор.НЕТ.

"Відновлення суверенітету й територіальної цілісності країни, деокупація та реінтеграція тимчасово окупованих територій - ключова стратегічна задача, що стоїть перед Україною", - акцентував Аваков.

"Ці матеріали - не кон’юнктура на потребу політичного життя. Це філософія вирішення проблеми, без прийняття якої, ми не можемо рухатися далі, розвиватися, реалізовувати стратегічні плани майбутнього України...Україні доведеться приймати непрості рішення та докладати величезних зусиль на межі активної війни і туманного компромісу. Тому необхідна ЧЕСНА громадська дискусія, результатом якої стане "дорожня карта" з чіткими, визнаними українським суспільством та міжнародними партнерами, визначеннями нашої позиції, цілей і механізмів деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу. Ми всі повинні бути державниками, відкинувши власні емоції або політичні інтереси, - повинні думати про стратегію для України. Це тільки один із варіантів можливого рішення найважливішої проблеми, що стоїть перед нашою країною, на базі якого можна і вкрай необхідно виробити план дій для кожного учасника процесу відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - пояснив міністр.

Згідно з оприлюдненою стратегією вибирається й узгоджується окрема ділянка (район) окупованих територій Донбасу, з якої виводяться всі військові формування - створюється демілітаризована зона безпеки. Потім у цьому районі реалізується запропонований детальний план із деокупації з 11 пунктів. У підсумку, "унаслідок реалізації Плану на звільненій території відновлюється системна робота органів влади, підвищується якість життя людей, гарантується безпека і правопорядок, нормалізуються всі процеси життєдіяльності".

Аваков оприлюднив стратегію відновлення цілісності України та деокупації Донбасу Механізм малих кроків 01

"Потім проект масштабується на сусідні райони. Окрім цього, кожен наступний етап деокупації та реінтеграції буде проходити легше, оскільки місцеві жителі звільнених міст і сіл стануть "агентами впливу", прикладом і зразком для сусідів. Таким чином, можна очікувати, що процес деокупації та  реінтеграції буде йти з великою інтенсивністю і буде більш ефективним і менш ресурсовитратним, ніж миттєва операція на всій тимчасово окупованій території України", - йдеться в стратегії.

Більш детально ознайомитися з оприлюдненою Аваковим стратегією відновлення цілісності України і деокупації Донбасу "Механізм малих кроків" можна в його блозі: "СТРАТЕГІЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ І ДЕОКУПАЦІЇ ДОНБАСУ."МЕХАНІЗМ МАЛИХ КРОКІВ".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071095
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору