EN|RU|UK
 Суспільство
  35406  277

 За кордоном перспективи кар'єрного росту для українців не такі втішні, - представники українського бізнесу

Представники українських рестораторів, банків і служб таксі стверджують, що працевлаштування в Україні має низку переваг, порівняно з працевлаштуванням у тій же Польщі.

Про це повідомляє Обозреватель у своїй аналітичній статті "Українці на експорт: чому працювати вдома вигідніше і як бізнес бореться з міграцією".

Так, за словами HR-директора мережі ресторанів "Сушія" Дарини Білозерової, головна перевага роботи в Україні - кар'єрний ріст. Офіціанти або кухарі, наприклад, в Італії можуть заробляти більше, але піднятися кар'єрними сходами для них у чужій країні - майже нездійсненне завдання.

"За кордоном перспективи кар'єрного росту для українців не такі втішні. Наприклад, у нас працюють 5 програм кадрового резерву, це дає можливість швидко отримати підвищення і побудувати кар'єру всім, хто захоче і докладе для цього зусиль", - розповідає Білозерова, HR директор однієї з мережі ресторанів в Україні.

Водночас у статті зазначається, що в Україні на ринку праці можна знайти роботу із заробітною платою, не меншою, ніж у сусідній Польщі.

Для прикладу, за словами менеджера однієї зі столичних служб, простий таксист може отримувати близько 25-26 тис. грн, - пише видання.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071034
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору