EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4319  17

 Проби показали, що вода на Донбасі "брудна" або "дуже брудна", - МінТОТ

Проби поверхневих вод на території Донбасу показали, що вода в регіоні "брудна" або "дуже брудна".

Про це йдеться в повідомленні Офіційного представництва Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) у Twitter, передає Цензор.НЕТ.

Держсекретар МінТОТ Сергій Злакоман представив міжнародним партнерам України екологічний звіт щодо ситуації на Донбасі.

"З ініціативи МінТОТ проаналізовано стан повітря, ґрунту, поверхневих і підземних вод Донбасу і наслідки впливу бойових дій на екологію регіону", - пояснив він.

"30 проб поверхневих вод на Донбасі показали, що вода в регіоні "брудна" або "дуже брудна". Шахтні води виходять на поверхню, псується питна вода, відбувається просідання ґрунтів та заболочення. Зафіксовано руйнацію дамби хвостосховища фенольного заводу в Торецьку на лінії зіткнення, де зберігається 270 т хімічних відходів, заповнене на 90%. На Донецьку та Луганську області припадає до 30% викидів забруднюючих речовин в атмосферу в Україні", - йдеться в екозвіті.

"На окупованій території відбувається неконтрольоване затоплення шахт. Вода перетікає в шахти на підконтрольній території. Уряд оперативно виділив 131 млн грн на ліквідацію та попередження негативного впливу. Окупаційні адміністрації не допускають експертів для обстеження небезпечних або аварійних об'єктів на окупованих територіях", - акцентував Злакоман.

Проби показали, що вода на Донбасі брудна або дуже брудна, - МінТОТ 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3071004
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору