EN|RU|UK
 За кордоном
  16156  109

 Для початку будівництва "Північного потоку-2" залишилося отримати дозволи Данії та РФ

Отримано повні комплекти дозволів на будівництво та експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" в Німеччині, Фінляндії та Швеції, тривають перемовини з Данією, ще два дозволи компанія Nord Stream 2 AG повинна отримати в РФ.

"Сьогодні компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво ділянки газопроводу "Північний потік-2" в Росії. Дозвіл видано Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства РФ відповідно до встановленої процедури. Роботи з практичної реалізації проекту в рамках отриманого дозволу будуть розпочаті найближчим часом з урахуванням природоохоронних аспектів, відповідно до висновку Державної екологічної експертизи", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення на сайті проекту.

Уточнюється, що Nord Stream 2 необхідно отримати в Росії два основних дозволи. Крім виданого сьогодні, належить отримати дозвіл на будівництво підводних трубопроводів у територіальному морі РФ від Федеральної служби з нагляду у сфері природокористування (Росприроднагляду). Очікується, що дозвіл буде видано найближчим часом.
Наразі отримано повні комплекти дозволів на будівництво та експлуатацію планованого газопроводу в Німеччині, Фінляндії та Швеції. Триває процес отримання дозволу в Данії.

Нагадаємо, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Глава "Газпрому" заявив, що після побудови "Північного потоку-2" і "Турецького потоку" транзит газу через Україну знизиться вдесятеро. Глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що втрати України у разі, якщо Росія припинить транзит газу, становитимуть $3,5 млрд на рік.

Першою країною, яка надала компанії Nord Stream 2 AG повний комплект дозволів на будівництво, стала Німеччина. Фінляндія слідом за Німеччиною видала повний пакет дозволів на будівництво "Північного потоку-2". 7 червня Швеція схвалила будівництво газопроводу "Північний потік-2". Наразі тривають процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу - Росії та Данії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070927
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору