EN|RU|UK
 Політика України
  20814  90
Матеріали за темою:

 У нас корупція, як рак, отруїла всі сфери життя, багато представників старої еліти заражені цією хворобою, - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час виступу в Міжнародній Дипломатичній академії з доповіддю на тему "Україна, зовнішні і внутрішні виклики" акцентував особливу увагу на необхідності розробки ефективних і дієвих механізмів подолання корупції в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ВР.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час виступу у Міжнародній Дипломатичній академії з доповіддю на тему "Україна, зовнішні та внутрішні виклики" акцентував особливу увагу на необхідності розробки ефективних і дієвих механізмів подолання корупції в Україні.

Інформуючи слухачів академії про перебіг реформ, що відбуваються в Україні практично в усіх сферах суспільного життя в умовах російської агресії, А.Парубій підкреслив, що найважливішою реформою для України є антикорупційна. "На жаль, у нас, як пострадянської держави, корупція, як рак, отруїла всі сфери суспільного життя. На жаль, дуже багато представників старої еліти ще є заражені цією хворобою. І для нас дуже важливим і принциповим є зробити ефективні і дієві механізми для боротьби з корупцією", - наголосив він.

Голова Парламенту розповів, що буквально після революції було ухвалено рішення про створення НАБУ – незалежного агентства боротьби з корупцією. Він поінформував, що був створений інститут спеціалізованого антикорупційного прокурора, що всі ці органи утворилися "як повністю незалежні, під дуже пильним контролем комісії, до якої входили наші партнери-європейці і партнери США". А.Парубій підкреслив, що створене електронне декларування в Україні є одним із найбільш відкритих у світі. "Кожен чиновник має відверто і відкрито декларувати всі свої доходи і всі свої покупки. Але нам бракувало однієї ланки, тому що НАБУ починало впровадження, коли САП передавала провадження до суду, і, на жаль, багато з цих справ не доходило до логічного завершення", - зауважив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070878
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору