EN|RU|UK
 Політика України
  10450  39

 Справа щодо затвердження формули "Роттердам+" - одна з найактуальніших для НАБУ, - Ситник

Розслідування справи про можливі зловживання під час затвердження формули "Роттердам+" є однією з найактуальніших для Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), але існує низка труднощів у цьому процесі, повідомив директор відомства Артем Ситник.

"Це провадження - одне з найбільш актуальних, яке розслідує Антикорупційне бюро. Ми намагаємося там максимально швидко рухатися, але, як вдало підмічено, нам потрібна допомога міжнародних партнерів, оскільки розслідування пов'язане з міжнародно-правовими дорученнями", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві після дискусії на конференції, на якій обговорювалися підсумки діяльності НАБУ за три роки.

А.Ситник вказав, що для визначення розміру збитків від реалізації формули "Роттердам+" потрібен висновок експерта, і це може бути одним з найбільш проблемних моментів у цій справі через можливий тиску на експертів.

Як повідомлялося, за версією НАБУ є ймовірність того, що члени НКРЕКП в змові в інтересах енергогенеруючих компаній під час затвердження формули "Роттердам+". НКРЕКП почала застосовувати новий порядок формування прогнозної ОРЦ на електроенергію з квітня 2016 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070875
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору