EN|RU|UK
 Політика України
  12763  57

 Парубій про агресію РФ проти України: Путін кинув виклик глобальній системі безпеки всього цивілізованого світу

Агресією проти України Росія кинула виклик глобальній системі безпеки всього цивілізованого світу і тепер є для нього загрозою.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це спікер Верховної Ради України Андрій Парубій сказав під час виступу в Міжнародній дипломатичній академії Франції на тему: "Україна, зовнішні і внутрішні виклики" в рамках свого візиту в країну.

Парубій зазначив, що мета РФ - відновлення геополітичного впливу, який свого часу мав СРСР.

"Щоб правильно зрозуміти події в Україні, треба на них подивитися в ширшому плані. Той, хто вважає, що це просто агресія Росії проти України, той дуже помиляється. Я глибоко переконаний, що Путін кинув виклик глобальній системі безпеки всього цивілізованого світу і сьогодні представляє глобальну загрозу для всього цивілізованого світу", - сказав Парубій.

За його словами, слід звернути увагу на недавні слова президента РФ Володимира Путіна про розпад СРСР як про геополітичну катастрофу.

"Не так давно Путін сказав, що, на його думку, найбільшою геополітичною катастрофою 20-го століття був розпад Радянського Союзу. І в цьому є відповідь на багато питань. Мета Кремля - ​​відновити той геополітичний вплив, який свого часу мав Радянський Союз. .. Україна в тих планах - важлива, можливо навіть, ключова ланка, але не остання і не єдина", - сказав Парубій.

Як відомо, сьогодні спікер Верховної Ради України перебуває з візитом у Франції. У програмі візиту також зустріч з головою Національних зборів Франції Франсуа де Руже і з головою Сенату Франції Жераром Ларше, зустріч зі співголовами груп дружби Сенату і Національних зборів Франції, відвідування міжнародної виставки "Eurosatory".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070817
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору