EN|RU|UK
 Суспільство
  5902  9

 Впоратися з аудіюванням з англійської мови на ЗНО не змогли тільки 0,02% учасників, - УЦОЯО

Дуже мала кількість учасників ЗНО з англійської мови не змогли впоратися з аудіюванням і не дали жодної правильної відповіді в цьому блоці (тільки 0,02% від загальної кількості), а правильні відповіді на абсолютно всі завдання дали 1,4% учасників.

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міносвіти, такі результати оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) за підсумками обробки 95% бланків відповідей типу А (усі завдання тесту, крім завдання №59, частина "Лист") учасників тестування.

"Поглянувши на результати по всій країні, ми можемо сказати, що тест виявився навіть легшим, ніж ми очікували. Так, серед учасників тестування більше тих, хто отримав від 9 до 16 балів, ніж тих, хто отримав від 0 до 8 балів. Показовим є те, що від нуля до чотирьох балів – тобто з низьким результатом – аудіювання склали 7,1% учасників тестування, а від 13 до 16 балів – тобто з високим результатом – 11,9%", – прокоментував результати директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

За підсумками обробки бланків-відповідей перевірили також рівність умов проведення тесту.

"Дані аналізу підтверджують, що учасники тестування, які вивчали англійську на профільному рівні, мають вищі результати з аудіювання ніж ті, які вивчали цей предмет на рівні стандарту. Однак різниця в результатах, на думку фахівців, є природньою і зумовлена різним рівнем підготовки цих категорій учасників", - сказанов повідомленні.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО триває в Україні з 22 травня до 13 червня. На засіданні Кабміну міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що саме до блоку аудіювання (слухання фрагмента англійською) ЗНО було найбільше претензій. "Були претензії до того, як відображався звук або до того, як диктор їх зачитував. Другий випадок - деякі випускники скаржилися, що вони сиділи далеко і для них не збільшили гучність", - повідомила міністр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070597
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору