EN|RU|UK
 Політика України
  10338  36

 Вілкул, Колесніков і Дунаєв ухиляються від отримання подання про притягнення їх до кримінальної відповідальності, - Парубій

Депутати Олександр Вілкул, Дмитро Колесніков, Сергій Дунаєв ухиляються від отримання подання Генпрокурора про притягнення їх до кримінальної відповідальності, і в такий спосіб не дають регламентному комітету ухвалити відповідне рішення.

Як інформує кореспондент Цензор.НЕТ, про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, виступаючи під час засідання.

Він зазначив, що "відбувається детективна історія", з приводу якої спікер має дати чіткі роз'яснення.

Парубій нагадав, що 25 травня після внесення подань на Вілкула та Колесникова він того ж дня негайно запропонував цим нардепам подати протягом п'яти днів письмові пояснення в регламентний комітет.

"Апаратом ВР було вжито необхідних заходів для вручення листа Глави (ВР. - Ред.) з відповідними пропозиціями та копією подань цим народним депутатам. На сьогодні народні депутати не перебували на своїх робочих місцях у комітетах, членами яких вони є, а їхні помічники відмовилися отримати зазначені матеріали, і це відбувалося неодноразово і зафіксовано в протоколі. Це як методика - не брати подання, не перебувати на робочих місцях і дати помічникам доручення не брати ці подання. А потім аргументувати тим, що, мовляв, вони не були ознайомлені. Я зараз офіційно повідомляю народним депутатам - Колесникову Дмитру, Вілкулу Олександру, що вони мають можливість особисто отримати копії відповідних подань Генерального прокурора у виконувача обов'язків керівника Апарату Петра Боднара. Він перебуває на робочому місці з ранку до вечора. Я прошу прибути і отримати ці подання. Ухилятися від відповідальності - це негідно ні громадянина України, ні депутата", - заявив він.

Також спікер наголосив, що копії подань перебувають в особистих поштових скриньках вищеназваних народних депутатів.

Крім того, Парубій заявив, що депутат Дунаєв, який раніше звернувся до нього зі скаргою щодо неможливості отримання подання, також може отримати подання на себе в Боднара.

"Тобто ухиляються від отримання подання, потім пишуть скаргу, чому їм не було передано подання, а потім ще й наполягають, щоб регламентний комітет не ухвалював ніякого рішення, тим самим блокуючи", - підсумував Парубій, додавши, що така практика має бути припинена.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070483
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору