EN|RU|UK
 Політика України
  63722  318

 "Простої відповіді на це питання немає", - Гройсман про вимогу МВФ зрівняти ціни на газ для населення з промисловістю

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман визнав, що підвищення ціни на газ для населення до рівня промислових цін залишається серед вимог Міжнародного валютного фонду (МВФ) і зазначив, що простої відповіді на це питання в уряді немає.

Про це заявив під час Години запитань до уряду у Верховній Раді прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Це дуже чутливе питання і ви це знаєте. Воно дуже складне і дуже негативно сприймається суспільством. Ви знаєте, що стоїть вимога міжнародних партнерів про вирівнювання цін всередині країни. Ви знаєте, що виробництво газу коштує понад 7 тис. грн (за 1 тис. куб. м. - Ред.). Питання дуже складне. Простої відповіді на це питання немає. Так, правда, що ми потребуємо сторонньої міжнародної фінансової підтримки. Але, з іншого боку, я бачу, що ми можемо продовжувати реформи в країні, і економіка зростатиме. І ми можемо вийти на зростання 5%. Це дасть можливість підвищити якість життя громадян. Тут важливим є питання спроможності громадян платити за газ. Для мене це головне питання. Я думаю, що для більшості громадян не важливо, скільки коштуватиме газ всередині країни, а важливо скільки вони фактично платитимуть. Я шукаю вихід, щоб обслуговувати зовнішні борги - з одного боку, а з другого боку, - щоб українці з низькими доходами не відчули підвищення. Якщо у вас є якийсь інноваційний підхід до цього, можете запропонувати, я готовий його підтримати. Хотів би попросити всіх - не злорадствуйте на темі ціни на газ. Справжні державники ставлять на ваги не популізм і добрі слова, а ставлять на ваги стабільність держави, розвиток і консолідацію у виході з надто складних ситуацій", - сказав Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070462
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору