EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5833  23
Матеріали за темою:

 Вища кваліфікаційна комісія суддів довела свою ефективність, - Рада Європи

Вища кваліфікаційна комісія суддів України запровадила та успішно провела досконалу процедуру обрання суддів до складу Верховного Суду.

Таку оцінку роботі Комісії надав в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Режи Брійя.

Представник Ради Європи зазначив, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України відіграє одну із вирішальних ролей у реформуванні судової системи України. Адже Комісія відповідає за добір нових суддів, кваліфікаційне оцінювання всього судового корпусу та проводить конкурсні процедури.

"Мене вразила робота, проведена ВККСУ за останні два роки. Досвід Комісії під час обрання суддів Верховного Суду є справді унікальним для європейських країн. Усі уважно спостерігали за цим процесом - як в Україні, так і за її межами, за роботою Комісії. Комісія запровадила досконалу процедуру обрання суддів до складу Верховного Суду, засновану на найвищому рівні професійної компетентності та доброчесності... Я вважаю, що ВККСУ виконала це завдання ефективно та успішно", - так оцінив роботу Комісії Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Режи Брійя.

Нагадаємо, що за методологію, яка застосовувалася під час конкурсу до Верховного Суду, зараз Комісія проводить кваліфікаційне оцінювання всього судового корпусу України, конкурс до Вищого суду з питань інтелектуальної власності, а також проведе конкурс до Вищого антикорупційного суду.

"Це є серйозним викликом, і я переконаний, що Комісія продовжуватиме виконувати ці дуже непрості завдання професійно та ефективно", - наголосив Режи Брійя.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070288
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору