EN|RU|UK
 Економіка
  5684  25

 Бамбізов: Левова частка надходжень від податку на прибуток припала на "Укрнафту", але й без неї темпи зростання залишаються високими

Левова частка надходжень від податку на прибуток за п'ять місяців надійшла завдяки НАК "Нафтогаз", який задекларував безпрецедентний прибуток замість збитків, які показував у попередні роки.

Про це розповів начальник Офісу великих платників податків Євген Бамбізов в інтерв'ю спеціалізованому виданню TaxLink.

"Зрозуміло, це не єдина причина, - пояснив він. - Приріст податку на прибуток ми спостерігаємо щороку, і в 2018 році прогнозували його на рівні як мінімум 20%".

За словами Бамбізова, такий прогноз пов'язаний і з ростом економіки, і з провадженням активної роботи зі скорочення збитків великими платниками податків. У цій сфері закладено "чималий потенціал".

Загалом, за його словами, за п'ять місяців 2018 року великі платники податків сплатили 132,2 млрд грн податків - на 21,7 млрд грн, або 19,7%, більше, ніж за аналогічний період минулого року. Відчутно зросли надходження від ПДВ - на 14,4%, з 51,2 млрд грн минулого року до 58,5 млрд грн у 2018-му, але ще більше - податок на прибуток: із 20,2 до 38,2 млрд грн - тобто на 89%.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070271
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору