EN|RU|UK
 Політика України
  20027  89
Матеріали за темою:

 Усі правки до законопроекту про Антикорупційний суд узгоджено з МВФ, - співавтор документа Вашадзе

Остаточні поправки до законопроекту про Вищий антикорупційний суд, зокрема про ключову роль Громадської ради міжнародних експертів, узгоджено з Міжнародним валютним фондом.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив співавтор президентського законопроекту Георгій Вашадзе.

Відповідаючи на запитання про схвалені МВФ останні правки, в тому числі про роль Громадської ради міжнародних експертів, Вашадзе сказав: "Так. (В переговорах. - Ред.) Брали участь представники Верховної Ради, Адміністрації Президента - Філатов (заступник глави АП Олексій Філатов. - Ред.), глава комітету, я брав участь, Рон Ван Роден (глава місії МВФ в Україні Рон Ван Роден. - Ред.), Владислав Рашкован (заступник виконавчого директора МВФ В.Рашкован. - Ред.) - з боку МВФ".

Крім того, відповідаючи на запитання, які організації будуть представлені в Громадській раді міжнародних експертів, він сказав: "Там реально проходять кілька міжнародних організацій. Це Всесвітній банк, Рада Європи, GRECO, ОБСЄ".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070248
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору