EN|RU|UK
 Політика України
  6106  10

 НАБУ оприлюднило список учасників Ради громадського контролю за результатами інтернет-голосування

Національне антикорупційне бюро оприлюднило повний список людей, яких вибрали в інтернет-голосуванні в новий склад Ради громадського контролю за діяльністю відомства.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

"30 травня 2018 року відбулося інтернет-голосування за новий склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (далі – РГК). Результати оприлюднено на офіційному сайті НАБУ, відповідно до Положення про Раду громадського контролю при НАБУ. До складу РГК увійшли кандидати від восьми громадських об’єднань: "Трансперенсі Інтернешнл Україна", "Демократична сокира орди", "Громадський люстраційний комітет", "Асоціація правників України", "Січ-С14", "Автомайдан", "Платформа Громадський контроль", "Антикорупційний штаб". Серед переможців голосування – 7 жінок та 8 чоловіків. З 15 обраних членів РГК один представляє ГО з м. Дніпро (Артем Романюков), решта — з м. Київ. Четверо з 15 обраних кандидатів були членами РГК попереднього скликання: Віталій Устименко, Галина Янченко, Катерина Риженко, Артем Романюков", - сказано в повідомленні.

"Нагадуємо, що для проведення інтернет-голосування НАБУ використало програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволило користувачам стежити за процесом голосування в режимі реального часу. Протокол голосування, що містив закодовані дані щодо дій кожного користувача, був доступний публічно впродовж всього часу волевиявлення. А відразу після його завершення частина даних по кожному користувачу була розкодована, що дозволило всім кандидатам визначити та проаналізувати статистичні результати голосування ще до моменту їх офіційного оприлюднення. Крім того, впродовж усього часу голосування незалежний спостерігач – ГО "Електронна демократія" – здійснював моніторинг за процесом інтернет-голосування. За його результатами фактів, які б свідчили про штучне завищення кількості голосів щодо 15 осіб, які здобули найбільшу підтримку серед виборців, незалежним спостерігачем не виявлено", - додали в НАБУ.

НАБУ оприлюднило список учасників Ради громадського контролю за результатами інтернет-голосування 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070195
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору