EN|RU|UK
 Політика України
  8629  14

 Кілька навчальних закладів під час вступної кампанії нададуть безкоштовне житло абітурієнтам з окупованих територій, - МінТОТ. ПЕРЕЛІК

Інформація про навчальні заклади освітніх центрів "Донбас-Україна" та "Крим-Україна", які можуть безкоштовно розмістити абітурієнтів у гуртожитках на час надходження, вивчається і систематизується.

Це робиться, як повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ), з метою залучення випускників з тимчасово окупованих територій до участі у вступній кампанії цього року, передає Цензор.НЕТ.

З червня запрацювали освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна". Їх створили минулого року, щоб жителі окупованих територій Криму і Донбасу могли вступати до українських вищих навчальних закладів за спрощеною системою.

За даними МінТОТ, вісім навчальних закладів у чотирьох областях готові безкоштовно надати абітурієнтам з окупованих Криму та Донбасу місця в гуртожитках.

Кілька навчальних закладів під час вступної кампанії нададуть безкоштовне житло абітурієнтам з окупованих територій, - МінТОТ 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070178
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору