EN|RU|UK
 Політика України
  2380  4

 Полозов просить суд Москви заборонити підряднику "реставрувати" Ханський палац

Російський адвокат Микола Полозов повідомив, що подав позов до Коптевського районного суду Москви до підрядника всіх "реставраційних" робіт на території Ханського палацу-музею.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку адвоката Миколи Полозова.

"Боротьба за порятунок Ханського палацу триває. Сьогодні за дорученням Ельміра Аблялімова мною було подано позовну заяву до Коптевського районного суду Москви до відповідача ТОВ "Корпорація ATTA Груп"- підряднику всіх робіт у заповіднику. Вимоги залишаються ті самі - негайна зупинка всіх "реставраційних" робіт, проведення комплексної експертизи", - написав він.

"Раніше мною подавався позов до субпідрядника - ТОВ "Кірамет", однак кримські суди (Залізничний районний суд Сімферополя і Верховний суд Криму) відмовилися приймати позов до розгляду і задовольняти приватну скаргу. Тепер цей кейс буде розглянуто вже в Міжнародному суді ООН. Готуються також звернення і позови до інших міжнародних інстанцій. Іншими словами, на російських судах світ не зав'язаний, проте реалізувати всі правові можливості наш прямий обов'язок. І навіть відмова суду прийняти позов до розгляду теж результат, який вказує на вичерпання засобів захисту в російській юрисдикції. Перефразовуючи одного російського сенатора, можна сказати так: "Якщо російські суди відмовляються розглядати позови про захист Ханського палацу, за них це зроблять суди країн НАТО", - зазначив Полозов.

Окупаційна влада Криму продовжує проводити "першочергові протиаварійні роботи" в Ханському палаці в Бахчисараї.

Міністерство культури України заявило, що через проведення цих робіт існує загроза руйнування головного корпусу Ханського палацу.

Ханський палац-музей у Бахчисараї - найвідоміший музей, пов'язаний з історією кримських татар, територія літньої резиденції кримських ханів Гереїв. На території музейного комплексу розташовані палац, гаремний корпус, ханський цвинтар і мечеть. Цей комплекс є кандидатом на внесення до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070160
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору